1 Yaşam Kutusu’na Hoşgeldiniz!

İki kadın genç girişimci olarak 2020’de 1 Yaşam Kutusu’nu kurduk. Birçok küçük işletme, kurucusunun evinin bir odasında başlar ve biz de istisna değiliz. Günümüzde ise ev dediğimiz ofis alanının, hediye hazırlama parkurunun ve deponun olduğu sevimli bir ofisimiz var!  Ayrıca hediyelerinizin her birini özenle, sevgiyle ve bolca ışıltıyla paketleyen küçük ama efsanevi bir ekibimiz var.

Bakış Açımız

Sevdiklerini her an mutlu etmek amacıyla en iyi hediyeyi arayanlar için 1 Yaşam Kutusu, kişiselleştirilebilir seçenekleri her platformdan kolaylık ulaşılabilen ve tamamen kadın emeği ile üretilmiş bir hediye kutusu danışmanıdır.

Hediye vermenin bir tasarım yaratmak olduğuna inanıyoruz. Ama bizim için sadece güzel şeyleri bir kutuya koymak yeterli değil. Sizin fikirlerinizle oluşmuş muhteşem hediye kutuları yaratmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda hediye veren kişiye, hediyeyi alan kişiyle aynı inanılmaz deneyimi yaşatmak istiyoruz.

Hediye Seçmenin Zorluğunu Biliyoruz

Bunun için sizlere kişisel hediye danışmanlığı sunuyoruz! İhtiyacınıza göre sizlere daha modern, daha eğlenceli ve hepsinden önemlisi daha kullanışlı hediye kutuları sunuyoruz. Siz yalnızca isteyin ve rahatınıza bakmaya devam edin, biz sizin için her şeyi yapalım! Sevdiğinizin doğum günü mü yaklaşıyor veya çalışanlarınız için markalı hediyelere mi ihtiyacınız var? 

Biz de bunu yapıyoruz!

Hediyeler herkesi mutlu eder ve insanları birbirine yaklaştırır. Sevdiklerinize hediyeden daha fazlasını gönderelim, onlara bir deneyim sunalım.

Müşterilerimiz

Müşteri deneyimini yükseltmek isteyen yenilikçi bir işletme misiniz? Düğün misafirlerini şaşırtmak isteyen nişanlı bir çift mi veya hızlı bir şekilde düşünceli hediyelere ihtiyaç duyan meşgul bir birey mi? Estetiğe ve rahatlığa eşit derecede değer veriyorsunuz ancak sonunda hediyenizi baştan sona emanet edeceğiniz bir ortak bulamamaktan mı şikayet ediyorsunuz? Artık mağazadan mağazaya koşuşturma, son dakika hediye arama telaşı yok. 

Herkesin hediye vermek için farklı sebepleri vardır, ancak herkes günün sonunda ortak bir noktayı paylaşır:

Mutluluk!