Bizim Hikayemiz

Herkes için sağlıklı yaşam sloganıyla çıktığımız bu yolda, sizin ve sevdiklerinizin evlerine kutularımızla misafir olmak istiyoruz. 

Kişilerin kendi tercihiyle seçtiği, zevkleriyle kişiselleştirdiği sağlıklı hayata yönlendiren ve uygun beslenme tavsiyeleri veren bir oluşumdan herkesin faydalanabilmesi gerektiğini düşündük. Herkes kendisine veya sevdiklerine en uygun hediyeyi vermek ister.
İşte bu konu üzerinde biraz çalıştıktan sonra girişimimiz son halini aldı.

Bir araya geldiğimizde harika işler başardığımızı gördük ve bundan sonra size ve
sevdiklerinizin hayatına en sağlıklı ve keyifli dokunuşları yapacağımızdan eminiz. Bu yolda ilk önceliğimiz sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı bir yaşama adım atarken bize olan güveni.

Gün geçtikçe önem kazanan sağlıklı yaşamın en önemli parçası olan dengeli ve doğru beslenmenin hepimizin hayatına etkileri büyük. Bilinçsizce tükettiğiniz sağlıklı öğünlerin doğru porsiyonlarını bilmiyorsanız yanlış yoldasınız demektir. Gönderdiğimiz kaliteli ve gündelik kullanımda hayatınıza keyif katacak ürünlerle birlikte doğru beslenme sürecinde sizlerin yanında olmak istiyoruz.

Bu yola çıkışımız aslında her zaman oturduğumuz kafede oturup daha sağlıklı bir hayat için neler yapılabilir diye konuşurken oldu. Öncesinde sadece diyetisyen tavsiyesiyle sağlıklı ara öğünleri bir araya getirip kullanıcıya sunma fikriyle ortaya çıkmış bir projeyken sonrasında sadece insanların sağlığına değil aynı zamanda keyiflerine ve tercihlerine de dokunmak istedik. 

Takımımız

 

Eda ÖZKABAŞ
CO-FOUNDER

LİNA KOÇAK
CO-FOUNDER

Hadi Bizimle

İletişime Geç!

İletişim