Sevdikleriniz İçin Özenle Hazırlanmış Hediye Kartı Notları Fikirleri

 

Sevdiklerinizi onlar için özel seçtiğiniz kutuyla mutlu etmek istediniz fakat yaratıcı bir hediye kartı notu fikri bulamadınız mı? Sizin için buradayız!

Babanız İçin Hediye Kartı Notu Fikirleri

 
 1. Baba, senin sevgi dolu gülüşünün bir hatırası bile en karanlık günlerimi aydınlatmaya yeter. Seni seviyorum!

 2. Babam olduğun için teşekkür ederim. Sensiz, bugün olduğum yerde olmazdım ve başarımın sebebi sensin.

 3. Bir baba kısa bir süreliğine baba olabilir, ama o sonsuza kadar bir çocuğunun kahramanıdır.

 4. Yalnızca en iyi babalar çocuklarının uçmasına izin verir. Yalnızca en sevilen çocuklar uçar. Bana kanat verdiğin için teşekkür ederim.

Anneniz İçin Hediye Kartı Notu Fikirleri

 1. Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Seni çok seviyorum canım annem.

 2. Canım annem, sen benim ilk arkadaşım, en iyi arkadaşım, sonsuza dek arkadaşımsın. İyi ki varsın!

 3. Seni ne kadar sevdiğimi ne kadar söylersem söyleyeyim, seni her zaman bundan daha çok seviyorum. İyi ki benim annemsin!

 4. Ben güçlü bir kadınım çünkü beni güçlü bir kadın büyüttü. Her zaman yanımdasın gördüğüm en güçlü kadın! Seni seviyorum…

Arkadaşınız İçin Hediye Kartı Notu Fikirleri

 1. Doğuştan kardeş değildik, ama en başından beri biliyorduk … kader bizi kalpten kardeş olarak bir araya getirdi.
 2. En iyi arkadaşlar, hayatında seni daha yüksek sesle güldüren, gözlerini parlatan ve daha iyi yaşatan insanlardır. Sen benim hayatımdaki en iyi arkadaşımsın, iyi ki varsın!

 3. Hayatın her aşamasında herkesin bir arkadaşı vardır. Ancak hayatın her aşamasında sadece şanslı olanlar aynı arkadaşa sahiptir. Hep yan yana olmak dileğiyle…

 4. Birbirlerinin değerine tam anlamıyla ikna olmuş olanların dostluklarını hiçbir mesafe veya zaman aşımı bozamaz. Biz bunu tüm dünyaya kanıtlayan en iyi ikiliyiz.
 
 

 

Sevgiliniz İçin Hediye Kartı Notu Fikirleri

 1. Biri tarafından derinden sevilmek size güç verirken, birini sevmek size derinden cesaret verir. Sen benim hem en büyük gücüm hem de en büyük cesaretimsin!

 2. Beni her mutlu ettiğinde bir yıldıza uzanıp onu tutabilseydim, tüm gökyüzü avucumun içinde olurdu. Beni her seferinde daha çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim.

 3. En iyi aşk, ruhu uyandıran türdür; bizi daha fazlasına ulaştıran, kalbimizdeki ateşi diken ve aklımıza huzur getiren. Sana sonsuza dek vermeyi umduğum şey bu. İyi ki hayatımdasın!

 4. Bazen sana bakıyorum ve nasıl bu kadar şanslı olduğumu merak ediyorum. Hayatımda bir şeyi doğru yaptıysam, kalbimi sana vermemdi. Seni çok seviyorum.